Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova)


Seriál získal třetí a čtvrtou sérii

Seriál získal třetí a čtvrtou sérii

Romantický hit společnosti Netflix Bridgertonovi se vrátí v třetí a čtvrté sérii. Oznámila to společnost jak jinak než prostřednictvím článku Lady Whistledownové.

14 6
13.4.2021

Je tedy jisté, že nás čekají minimálně další tři sezóny. A pokud si seriál udrží svou fanouškovskou základnu, možná se dočkáme celkem osmi sérií, které nás seznámí s milostnými eskapádami všech sourozenců Bridgertonových.

Zatím není jisté, kdy se dalších sérií dočkáme. Druhá série by se měla začít natáčet již na jaře. Bude mapovat namlouvání nejstaršího sourozence Anthonyho a vychází z knihy Vikomt, který mě miloval. Pokud Netflix dodrží plán co série to kniha, tak třetí série bude popisovat hledání lásky druhorozeného Benedicta (kniha Nevhodný návrh). Čtvrtá se pak zaměří na Colina (kniha Čekanka)


Těšíte se na další série?

Foto: Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama