Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Benedict Bridgerton

Benedict Bridgerton

Druhorozený mezi sourozenci Bridgertonovými.

Sezóny 4
2020 -

Se svou pozicí „dvojky“ má problém. Myslí si, že nemůže příliš ovlivnit svůj vlastní život. Bojuje o své místo na zemi. Je nadaný malíř. Ze sourozenců si nejvíce rozumí se sestrou Eloise.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

To je ten co se vždy culi a ksychti někde v pozadí a spolu s Eloise má krásné a funny momenty… Moc prostoru se mu zatím nedostalo, ale i tak na sebe dokáže skvělé strhávat pozornost a pokud se vyhne kulce a nezmění mu orientaci, než se na něj s adaptaci dostane ráda, mohlo by to být fakticky hodně dobre…

27.3.2023 | 20:59:26

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama