Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Královna Charlotta

Královna Charlotta

Britská královna, manželka krále Jiřího III. a matka Jiřího IV. Mezi londýnskou smetánkou je to ona, která udává styl.

Sezóny 4
2020 -

Její vášní jsou společenské drby, ráda by zjistila pravou totožnost Lady Whistledownové. Na začátku každé společenské sezóny se jí jdou představit debutantky. Právě ona označila Daphne Bridgertonovou za diamant sezony, když o ní prohlásila, že je bezchybná. Ráda by ji provdala za svého synovce prince Friedricha.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Rozhodně jsem ráda, že ji tam přidali ale úplně bych její dějovou linku tam netvorila na úkor jiných postav

27.3.2023 | 20:47:45
Lolamoon

Zbytočná postava.

26.3.2021 | 20:32:13

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama