Bridgerton
76/100 - 55×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Královna Charlotta

Královna Charlotta

Britská královna, manželka krále Jiřího III. a matka Jiřího IV. Mezi londýnskou smetánkou je to ona, která udává styl.

Sezóny 1
2020 -

Její vášní jsou společenské drby, ráda by zjistila pravou totožnost Lady Whistledownové. Na začátku každé společenské sezóny se jí jdou představit debutantky. Právě ona označila Daphne Bridgertonovou za diamant sezony, když o ní prohlásila, že je bezchybná. Ráda by ji provdala za svého synovce prince Friedricha.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lolamoon

Zbytočná postava.

26.3.2021 | 20:32:13

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama