Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Simon Basset, vévoda z Hastingsu

Simon Basset, vévoda z Hastingsu

Simon Basset, který právě získal titul vévody, platí za nejlepší úlovek sezóny. Je hlavní postavou první série.

Sezóny 1
2020 - 2020

Vzhledem k tomu, že jeho matka zemřela při porodu a otec ho v podstatě nesnášel, neprojevuje touhu založit rodinu. Špatný vztah s otcem také zanechal ránu na jeho psychice. Mezi jeho záliby patří návštěva klubu a amatérský i profesionál­ní box.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Já si nemůžu pomoct, celý jeho postoj nebyl vůbec dobrý a ten herec se v te roli podle me nudil… Ale nebyl špatný

27.3.2023 | 20:41:17
olouch02

Je to fešák, teď mě sice nas..l (e 7) ale určitě si to časem vyžehlí :-) .

8.2.2021 | 19:58:57

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama