Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Vikomt Anthony Bridgerton

Vikomt Anthony Bridgerton

Nejstarší sourozenec a hlava rodiny. Hlavní postava druhé série.

Sezóny 4
2020 -

Občas má problémy se zodpovědností, kterou by měl za rodinu nést. Vikomtem se stal ve svých osmnácti letech. Smrt otce ho velmi zasáhla. Má panický strach z včel, miluje svoji rodinu a má slabost pro operní zpěvačky. V londýnské společnosti platí za hejska.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Jak se mi v prvni rade nelibil, tak ve druhe mi to vynahradil a musím říct, že se mi moc líbilo, jak dostával kapky jak Od Kate tak od sourozencu :-) Pobavilo mě to a mám ho proste ráda

27.3.2023 | 20:55:59

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama