Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova

Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova

Matka osmi sourozenců Bridgertonových, pro které by udělala vše.

Sezóny 4
2020 -

Její největší touhou je dostat své děti do chomoutu a pod čepec. Na rozdíl od ostatních matek však ne za každou cenu. Věří na sňatek z lásky, svého zesnulého chotě totiž velmi milovala. Má také kladný vztah k alkoholu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Kladný vztah k alkoholu? :-) Kdo by neměl s tolika detma :-) ale ne teď vazne, je proste skvělá, mít v te dobe matku jako ona by byla vážně výhra v loterii

27.3.2023 | 20:39:47

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama