Bron/Broen (Most)
95/100 - 115×

Bron/Broen(Most)(The Bridge)

Na mostě Øresund mezi Dánskem a Švédskem je nalezeno rozpůlené tělo dvou mrtvých žen – jedna polovina patří švédské političce, ta druhá dánské prostitutce. Policejní sbory obou zemí se proto musí spojit, aby našly záhadného vraha.

Dánsko | 2011 | Pauza
vysílání
4 sezóny | DR1 | 60 minut
hrají
Thure Lindhardt (Henrik Sabroe)


Kdy se dočkáme 4. série?

Kdy se dočkáme 4. série?

I po třech sériích popularita seriálu Most neklesá, a tak se nabízí otázka, kdy se dočkáme čtvrté série. Co o ní dosud víme?


4 0
17.1.2016

Hans Rosenfeldt, tvůrce seriálu a také scénárista se na konci listopadu 2015 vyjádřil ke čtvrté sérii takto:

Myslím, že je zde několik seriálů, které trvaly moc dlouho. Takže tři nebo čtyři série. Není dobrý nápad, aby Most měl devět sérií. The Killing měl tři série, Borgen měl tři série, Dánsko má dobrou zkušenost s tří sériovými krimiseriály.


(Hans Rosenfeldt)

Jak by se tedy mohlo zdát, seriál nemá na růžích ustláno a 4. série se jen tak nedočkáme. Na druhou stranu je třeba říci, že 3. série skončila tak, že lze očekávat další pokračování seriálu. Sledovanost seriálu je více než uspokojivá a o natočení pokračování je tak ze strany švédské televize SVT1 zájem. Nutno dodat, že seriál se vysílal již ve 150 zemích světa, a proto peníze plynou nejen ze samotného vysílání v Dánsku a Švédsku, ale především z prodeje práv do zahraničí.

Poprvé se Most objevil na obrazovkách v roce 2011, na druhou sérii jsme museli čekat dva roky, tedy do roku 2013 a třetí série se objevila v roce 2015. Můžeme očekávat, že 4. série bude nejdříve v roce 2017. O defini­tivním pokračování seriálu se však rozhodne v létě tohoto roku, a tak si na konečné rozluštění této hádanky budeme muset ještě chvíli počkat.

Vyjádření Hanse Rosenfeldta a rozhovor pro SVT.

Diskuze /3

Daydreamer54

Upřímně řečeno, čekat dva roky na další řadu, když nevíme, jestli vůbec bude…to je vážně super! ;-). A mimochodem, pane Rosenfeldte, The Killing, který se mi také moc líbil, měl nakonec série čtyři.

#2 garvon #3 vacinekm
17.1.2016 | 20:57:02
garvon

#1 Daydreamer54: Čtyři serie měl americky remake The Killing. Originalni danska verze mela jenom 3. Viz https://en.wikipedia.org/…The_Killing_(Danish_TV_se­ries).

18.1.2016 | 22:19:18
vacinekm

#1 Daydreamer54: dva roky si pockas pouze v pripade ze se v lete rozhodne ze dalsi serie bude ty moulo,takze vedet to budes

22.5.2016 | 11:35:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!