Bron/Broen (Most)
95/100 - 122×

Bron/Broen(Most)(The Bridge)

Na mostě Øresund mezi Dánskem a Švédskem je nalezeno rozpůlené tělo dvou mrtvých žen – jedna polovina patří švédské političce, ta druhá dánské prostitutce. Policejní sbory obou zemí se proto musí spojit, aby našly záhadného vraha.

Dánsko | 2011 | Pauza
vysílání
4 sezóny | DR1 | 60 minut
hrají
Thure Lindhardt (Henrik Sabroe)


Kim Bodnia o odchodu Martina Rohdeho ze seriálu

Kim Bodnia o odchodu Martina Rohdeho ze seriálu

Ke konci druhé série jsme se dozvěděli, že Martin Rohde půjde do vězení za vraždu Jense. Jak vidí jeho budoucnost herec Kim Bodnia, představitel Martina, se dozvíte v rozhovoru, který byl natočen krátce po odvysílání posledních dílů druhé série.


7 0
12.2.2016

Pro kontext celého rozhovoru je třeba uvést, že krátce po konci 2. série se objevili informace o tom, že herec Kim Bodnia nechtěl dál hrát v seriálu, protože se mu nelíbil vývoj jeho postavy Martina Rohdeho. Scénáristé chtěli, aby Kim Bodnia hrál i ve 3. sérii, avšak jemu přišlo nelogické, že by postava Martina nebyla odsouzena a nešla do vězení za vraždu, a proto se rozhodl ukončil své účinkování v Mostu. Část scénáře, která zahrnovala působení Martina tak byla přepsána a do seriálu vstoupil nový dánský kriminalista Henrik Sabroe.

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

ked

když jsem se to dozvěděl, vůbec se mi nechtělo se dívat na třetí sérii.

12.2.2016 | 20:31:05
Lucova

Díky moc za překlad !! Sága je skvělá. Bála jsem se, že mi v 3. sérii bude Martin chybět, ale líbila se mi i s novým detektivem. Netvořil se Ságou sice tak dokonalou dvojku, v mých očích, přesto ale opět skvělé díly. Doufám, že seriál bude mít pokračování.

12.2.2016 | 20:32:30
Satu

No, mi se Saga líbí více ve dvojici s Henrikem, ale Martin byl také výborný.

12.2.2016 | 20:35:16
Daydreamer54

Souhlasím se Satu. Martin byl opravdu dobrý, ale na Henrika jsem si rychle zvykl a teď jsem rád, že tvoří se Sagou dvojku :-)

#6 Satu
13.2.2016 | 12:47:48
Natalia7

no mne bolo Martina luto, myslela som si, že aspoň ho ukažu vo väzeni, a že za nim Saga pôjde. Ale Sabroe a jeho background story je uplne fascinujuca. A aj vykreslenie jeho pribehu je uplne psycho :) takže spokojnosť :)

13.2.2016 | 14:12:40
Satu

#4 Daydreamer54: Pro mě byla postava Martina těžko stravitelná, ačkoliv Kim je v pohodě. Prostě zrovna nefandím podobným typům, ale to je pro Bron typické.

13.2.2016 | 16:15:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!