Brooklyn Nine-Nine (Brooklyn 99) Brooklyn Nine-Nine se setká s Novou holkou

Brooklyn Nine-Nine se setká s Novou holkou

Brooklyn Nine-Nine se setká s Novou holkou

99. okrsek letos čeká zajímavý crossover. Stanice FOX před chvílí oznámila, že nás čeká zvláštní epizoda, ve které se Brooklyn Nine-Nine spojí s dalším komediálním seriálem New Girl. Dvoudílný příběh se odehraje v obou seriálech začátkem října.


7 1
8.8.2016

Připravte se na zajímavé spojení dvou odlišných světů. 11. října, u nás následující den, se na FOXu setká Jake Peralta s Jessicou Day. Pokud dosud neznáte seriál New Girl, jedná se o romantickou komedii, ve které se mladá učitelka nastěhuje ke třem různorodým mužům, a společně musí soužít a řešit vlastní i společné trable. Seriál má za sebou již pět sérií a letos na podzim se na stanici FOX bude vysílat v páru právě s naším policejním týmem z 99. okrsku.

Crossover bude složen ze dvou epizod, jeho první část poběží v Brooklyn Nine-Nine a hned poté bude zatím neznámý příběh pokračovat v Nové holce. Elizabeth Meriwether, jedna z tvůrkyň konkurenčního seriálu, doufá v crossover, který bude věrně kráčet ve šlépějích sitcomů z 90. let, sama si ale není jistá, jak to v kolizi s 99. okrskem dopadne. „Víme, že to nebude snadné, a už se moc těšíme na to, až všechny zklameme.“


Foto: FOX

Diskuze /1

lukascoolarik

Osobně jsem měl New Girl teprve v plánu, takže když už bude ten crossover, zkusím těch pět sérií do té doby dohnat. :-D

webmaster
8.8.2016 | 21:15:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

99. okrsek zamířil i k nám

Brooklyn 99 přichází do Česka

Brooklyn 99 přichází do Česka

Po čtyřech sezónách se policejní komedie Brooklyn Nine-Nine dočká své české premiéry. Stanice Prima Comedy Central seriál uvede pod názvem Brooklyn 99 a prvních dvou epizod se diváci dočkají v úterý 18. dubna kolem 21:00. Mrknete na seriál i s dabingem?

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás