Brooklyn Nine-Nine (Brooklyn 99) Co přinesou první tři epizody třetí řady?

Co přinesou první tři epizody třetí řady?

Co přinesou první tři epizody třetí řady?

Už zítra se dočkáme premiéry třetí série seriálu Brooklyn Nine-Nine a je tedy čas se trochu připravit. Kromě popisu děje úvodní epizody FOX zveřejnil i synopse dvou dalších dílů a my si je nyní všechny projdeme.


6 0
27.9.2015

S03E01: New Captain

99. okrsek se začíná připravovat na příchod nového kapitána. Všude vládne chaos a jediný Terry, který zůstal při smyslech, se snaží uklidnit své kolegy. Jake a Amy mezitím čelí následkům svého posledního polibku.


S03E02: The Funeral

Oddělení čeká další zaměstnanecká změna a ta by tentokrát mohla ohrozit současný vztah Jakea a Amy. Terry mezitím pomáhá Holtovi a Rosa s Ginou chtějí přesvědčit Charlese, aby se nepouštěl do vztahu s kolegyní.

S03E03: Boyle's Hunch

Jake se domnívá, že Charles našel svou spřízněnou duši jménem Genevieve, která je majitelkou galerie. Rosa mezitím prošetřuje krádež na okrsku a Holt si vyžádá pomoc Amy při jedné své kampani.

Diskuze /1

shadow8396

uz sa moc tesim :) snad budu coskoro aj titulky :)

27.9.2015 | 23:14:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

99. okrsek zamířil i k nám

Brooklyn 99 přichází do Česka

Brooklyn 99 přichází do Česka

Po čtyřech sezónách se policejní komedie Brooklyn Nine-Nine dočká své české premiéry. Stanice Prima Comedy Central seriál uvede pod názvem Brooklyn 99 a prvních dvou epizod se diváci dočkají v úterý 18. dubna kolem 21:00. Mrknete na seriál i s dabingem?

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás