Californication S01E06: Absinthe Makes the Heart Grow Fonder

S01E06: Absinthe Makes the Heart Grow Fonder

S01E06: Absinthe Makes the Heart Grow Fonder

Po rozchodu s Meridith si Hank vyhlédne další doslova bezejmennou známost na jednu noc, když se však ráno probudí, pryč je nejen ona, ale s ní i Hankova kytara a milovaná sbírka vinylových desek.

17.9.2007
28 minut

Na scénu se opět dostává Miin profesor, který je evidentně ještě problematičtější, než si Hank myslel. Musí se vzdát i té malé chvilky, kterou zrovna trávil s Karen a Beccou, aby Miu odvezl z bytu jejího učitele, který se zatím sjížděl na kokainu (přestože podle všeho nešlo do tuhého tak, jak se Mia dušovala po telefonu). Miu poté odveze domů, kde mu Karen dovolí přespat (Bill je na služební cestě), a poprvé od chvíle, co do jejich života Bill vstoupil, se Karen s Hankem políbí.

K tomu Charlieho žena Marcy zjišťuje, že její manžel jaksi ztrácí sexuální apetit a k okořenění jejich milostného života se proto rozhodne uchýlit i k drastičtějším metodám. Charlie však cítí, že k ukojení svých tužeb bude zapotřebí něco docela jiného. V závěru epizody se k Hankovi vrací provinilá neznámá i s kytarou a deskami, a ani po další společně strávené noci se Hank nedozví její jméno.

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication
88/100 - 162×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři