Californication
88/100 - 167×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

S04E03: Home Sweet Home

S04E03: Home Sweet Home

Hank se probouzí na záchytce poté, co se omylem předávkoval prášky na spaní. Tam ho navštíví náhle velmi starostlivá Karen. Myslí si totiž, že Hank chtěl spáchat sebevraždu.

cz sk
23.1.2011
432 000
28 minut

Charliemu pak Hank vysvětluje, že zabít se ve skutečnosti nechtěl, a že onen zdánlivý dopis na rozloučenou byl ve skutečnosti určen Becce. Před Karen o tom ale mlčí – nechce totiž přijít o vzájemný vztah, který v sobě oba po tomto incidentu zase objevili. Charile mezi tím na Hanka naléhá, aby začal s prací na scénáři. Ten na to ale teď nemá ani pomyšlení.

U Charlieho domu vyzvídá filmový producent Stu, kterému Runkle nezvedá telefony. Potká zde však pouze Marcy, která se mu na první pohled zalíbí. Později žádá Charlieho o svolení k tomu pozvat ji na rande. Ten, nemajíc žádné argumenty, protože se s Marcy rozvádí, mu to rozpačitě dovoluje. Stu mu pak na oplátku dohodí kolegyni z práce, se kterou Charlie ještě tu noc skončí v posteli. Sexuální radovánky s touhle dámou však nejsou zdaleka takové, jaké mu je Stu vybarvil. Runkleova nová společnice to totiž sice má nejradši zezadu, avšak to jen proto, že při tom může na mobilu posílat emaily.

Becca si na ulici přivydělává hraním na elektrickou kytaru. Při tom se k ní přichomítne skupina dívek, které ji ze začátku zdánlivě chtějí okrást. Nakonec ji ale nabídnou přidat se do jejich kapely. Mezi tím, co se ale Becca s holkami vybavuje, někdo jiný ji ukradne kytaru a zesilovač.

Hank Beccu potká doma a ona po něm vyjede, že je zbabělec. Taky si totiž myslí, že se její otec chtěl zabít a nechápe, jak by jí to mohl udělat. Hank jí tedy řekne pravdu; a sic kolem toho kličkuje sebevíc, nakonec se to, že se Hank jen opil a omylem předávkoval, dozví i Karen. Znovu ho nenávidí a vyhodí ho z domu.

Hank se s trochou oblečení a svým psacím strojem ubytuje v hotelu, kde začne psát scénář pro filmové Šukání a mlácení.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Filtr seriálů
Reklama