Californication S04E09: Another Perfect Day

S04E09: Another Perfect Day

S04E09: Another Perfect Day

Děj této epizody začíná v pátek večer, kdy už v pondělí má Hank stanout před soudem za údajné pohlavní zneužití Mii před třemi lety. Nasnadě je tak otázka, co všechno se stihne podělat ještě za víkend?

cz sk
6.3.2011
469 000
28 minut

Nejdřív Hanka vyhodí z hotelu, kde už si stihl nastřádat nemalý dluh. Z pátku na sobotu tedy přespí v autě před domem Karen. Ta ho ráno pozve dál, aby s ní a Beccou mohl Hank strávit sobotu. Odpoledne například učí Beccu řídit, a všichni tři tak spolu po dlouhé době zažijí další dokonalý den.

Charlie je pozván na večeři k Marcy a Stuovi a rozhodne s sebou vzít i Peggy. Právě na této večeři se Runkle konečně dozví, že je Marcy těhotná – je mu však předkládáno (stejně jako všem ostatním), že otcem je Stu, nikoliv Charlie. Tak jako tak, situace okolo tohoto zjištění se vyhrotí v hádku mezi Charliem a Peggy, která se zároveň ukáže být, vedle jiných svých výstředností, i lehce emocionálně nestabilní, až svému okolí nebezpečná.

Karen a Ben si večer vyjdou na rande, zatímco Hank doma hlídá Beccu a Pearl. Nakonec však usne a holky mu vezmou klíče od auta. Vzbudí ho až telefon, že dívky auto nabouraly. Porsche je sice na šrot, ani Becce, ani Pearl se však naštěstí nic nestalo.

A tím skončil další z mála Hankových dokonalých dnů.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication
88/100 - 162×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři