Californication S04E11: The Last Supper

S04E11: The Last Supper

S04E11: The Last Supper

Rozsudek je venku. Hank Moody byl u soudu shledán vinným z pohlavního zneužití Mii Lewis.

cz sk
20.3.2011
369 000
28 minut

Po blíže nespecifikovaně prohýřené noci se Hank probouzí u Abby. Poté se chce vydat domů, ale ještě k tomu nenachází odvahu. Nejdřív proto zamíří k Charliemu. Tam narazí nejen na svého nejlepšího přítele, ale i na jeho lehce řečeno extravagantní přítelkyni Peggy. Vedle útěchy pak Charlie Hankovi dodá i výplatu za jeho úpravy na scénáři Pomalé hniloby 2, ve výši necelých sta tisíc dolarů.

Za část těchto peněz si Hank kupuje nové Porsche (sic musí železnou tyčí ještě trochu poupravit čelní světlomet, než do něj poprvé nasedne). Pak se vydává za Beccou, která mu vyčítá, že nemůže být normální otec. V baru se posléze setkává s prostitutkou Trixie, se kterou se za vpravdě kuriózních okolností poprvé potkal už před třemi lety (California Son) a následně i rok poté (No Way to Treat a Lady). Hank s Trixie stráví odpoledne, ale nevyspí se s ní. Místo toho usne sám a zdá se mu značně přepálený sen o tom, jak by vypadal jeho život „úplně normálního táty“.

Pomocí menší léčky ze strany Marcy se Hank vrací domů, kde pro něj Karen, Becca, Charlie a Marcy připravují oslavu. Je to tak poprvé po velmi dlouhé době, kdy se pětice těchto hlavních hrdinů dává opět plnohodnotně dohromady, na což upozorňuje zejména Becca.

Nic však bohužel netrvá věčně.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication
88/100 - 162×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři