Californication
88/100 - 168×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Californication končí... možná se ale dočkáme spin-offu

Californication končí... možná se ale dočkáme spin-offu

Jak jsme již několikrát uvedli, šestá řada Californication, kterou by stanice Showtime měla odvysílat začátkem roku 2013, pravděpodobně bude pro seriál tou poslední. Tom Kapinos nám však přesto možná přichystal jedny zadní vrátka.

Duchovní otec, producent a hlavní scenárista seriálu Tom Kapinos se totiž nechal slyšet, že by měl nápad pro televizní spin-off seriál vycházející z Californication. Nejste-li s tímto pojmem obeznámeni, navštivte náš edňácký slovníček seriálových pojmů. V podstatě se ale jedná o nepřímé pokračování nějakého seriálu, jaké si vysloužily například i Grey´s Anatomy či Doctor Who.

V případě Californication Kapinos v její šesté řadě hodlá představit novou postavu Faith, která, pokud by si ji diváci oblíbili, by po ukončení Californication mohla přijít s vlastním seriálem. Konkrétněji Kapinos popsal Faith takto: Co se stane s nevinnou mladou dívkou z katolické školy, když bude nechána na pospas ďáblům rokenrolu a bezhlavě se zamiluje do hudby a do těch, kdo ji vytváří? Faith už roky cestuje s mnoha kapelami a mnoho elitních umělců ji považují za svou múzu. A přestože sama už propadla sexu, drogám i rokenrolu, stále zůstává věřící.

Co tedy na takovýto recept na nový seriál říkáte? Brali byste ho jako alespoň uspokojivou náhradu za Californication? My tedy doufáme, že se Kapinosův nápad vydaří. Abychom se po ukončení Californication mohli na Edně věnovat zase něčemu novému!

0 0
14.4.2012

Diskuze /2

barahir

No nebylo by to špatný, jsem zvědavej, kdo jí bude hrát.

čestný člen redakce
14.4.2012 | 10:25:50
upsik

SHOWTIME – jediné, co očekávám je drsná, životem zjizvená třicátnice. No a pokud si vezme aspoň něco z Moodyho…nemuselo by to dopadnout špatně.

14.4.2012 | 16:25:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama