Californication
88/100 - 168×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Co nás čeká ve čtvrté sérii?

Co nás čeká ve čtvrté sérii?

O čem bude čtvrtá řada seriálu Californication a jaké nové postavy se v ní objeví? Souhrn dosud známých informací z nejnovějšího výletu do kontroverzního světa Hanka Moodyho najdete právě uvnitř tohoto článku. Jste-li však od přírody náchylní na spoilery, raději se mu naopak vyhněte.

0 0
1.12.2010

(pozn. Jelikož Showtime nezveřejňuje zrovna přehršel oficiálních informací, většina poznámek v tomto článku jsou hypotézy postavené na trailerech a nepřímých internetových spoilerech, pročež můžeme během zahájení lednového vysílání klidně zjistit, že jsme tu s něčím byli trošku mimo mísu. Celý článek se proto postupně doplňuje a upravuje na základě nejnovějších poznatků)

Příběh

Děj čtvrté řady seriálu Californication by měl přímo navazovat na finále řady třetí, ve kterém byl Hank zatčen po potyčce s agentem Mii – a především po tom, co Karen konečně řekl, že právě s Miou se před dvěma lety (tedy ještě jako s nezletilou) vyspal. Do hry zde pak nově vstupuje Hankova právnička Abby, která se ho bude snažit pokud možno držet co nejdál od pobytu ve vězení. Právě možnost Hankova uvěznění bude pravděpodobně viset ve vzduchu většinu nejnovější série.

Navíc by se zde měl řešit i nově připravovaný film na motivy Šukání a mlácení, knihy, kterou napsal Hank (jenž má zároveň psát i scénář) o svém „vztahu“ s Miou, ale kterou mu právě Mia ukradla a vydala za svou. Co se Hankova osobního života týče, samozřejmě se opět bude snažit udobřit si Karen a Beccu, což však asi bude mnohem složitější než kdy dřív. A aby toho nebylo málo, Hank se bude muset nastěhovat k Charliemu a Marcy – i když po poslední epizodě stále nevíme, jak se jejich vztah vlastně vůbec (ne)vyvíjí.

Noví herci (postavy)

  • Carla Gugino (Abby) – právnička, která dostane na starost Hankův případ okolo Mii. Na první pohled nevraživka, ani ona však Hankovu kouzlu dlouho neodolá. Představitelku Abby Carlu Gugino můžete znát například z filmové adaptace komiksu Strážci – Watchmen či trilogie Spy Kids.
  • Zoe Kravitz - jednadvacetiletá dcera populárního rockového zpěváka Lennyho Kravitze by si měla zahrát divokou muzikantku, která bude chtít s Beccou založit dívčí kapelu. Podle dosavadních zpráv se má Zoe objevit v celkem šesti ze standardních dvanácti epizod nové řady.
  • Michael Ealy (Bob) – nový nápadník Karen, který si tudíž hodlá nárokovat „Hankovu vagínu“, což se Hankovi pravděpodobně moc líbit nebude.
  • Rob Lowe – herec, který bude hrát herce. Rob má konkrétně ztvárnit Hankova starého známého, jenž ho zároveň bude hrát (respektive postavu, kterou Hank napsal podle sebe) ve filmové adaptaci Šukání a mlácení.
  • Fisher Stevens – jeho role zatím není úplně zřejmá (sic se v traileru jeví jako filmový agent či producent), samotného Fishera však pravděpodobně asi dobře znáte, ať už z jeho stálé role ve starším seriálu Předčasné vydání či pouze několika-epizodního vystoupení ve Ztracených.
  • Tommy Lee – zakladatele Mötley Crüe a ex-manžela Pamely Anderson v Californication čeká pravděpodobně stejný osud jako Ricka Springfielda ve třetí sérii; má si tu totiž zahrát sám sebe.

Archiv jednotlivých článků

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama