Californication Orgie v Kalifornii na JOJ

Orgie v Kalifornii na JOJ

Orgie v Kalifornii na JOJ

První série Californication měla na americké stanici Showtime premiéru už v srpnu roku 2007, načež se o tři měsíce později objevila i na české HBO (a následně i na AXN a ČT1). A nyní, od září roku 2011, se Californication konečně probojuje i na televizní obrazovky slovenské.

Od 5. září ho bude pod názvem Californication – Orgie v Kalifornii každý týden ve 23:00 vysílat slovenská televize JOJ, sic ta premiéru ve skutečnosti plánovala už od roku 2009.

Za upozornění na tuto informaci děkuji ihilickovi, který se u nás na Edně stará mimo jiné o pravidelné novinky ze světa seriálových premiér – ať už na obrazovkách našich či zahraničních. Na závěr ještě ke zhlédnutí od stanice JOJ nabízím tři – promo – klipy.

Bude to peklo!

0 0
24.8.2011

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři