Californication Třetí série je za námi

Třetí série je za námi

Třetí série je za námi

Dvanáctá epizoda třetí série seriálu Californication už je venku a titulky k ní můžete odteď pilně stahovat z horního boxíku. Čtvrtá řada je sice předběžně ohlášena na září 2010, ale to pro náš web momentálně vůbec neznamená konec, v jistém smyslu právě naopak nový začátek.

V následující okurkové sezóně se totiž můžete těšit na takový druh článků, na který doposud nebyl kvůli aktualitě vysílání čas. Čekají vás zajímavé informace ze zákulisí seriálu, aktualizace profilů postav, fotogalerie k jednotlivým epizodám, a nezapomeňme ani na HBO, které bude od ledna příštího roku třetí sérii každý týden vysílat.

Doufáme tak, že se vám náš web o tomto výborném seriálu líbí a věříme, že i nadále zůstanete s námi.

0 0
14.12.2009

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři