Californication
88/100 - 168×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Třikrát hurá zítřejšímu srazu

Třikrát hurá zítřejšímu srazu

Tak ještě jednou pro všechny sklerotiky a Pražáky, co nemají během zítřejší soboty nic lepšího na práci: právě zítra, v sobotu 4. června, se v Praze bude konat první sraz fanoušků webu Edna.cz, jenž bude zahájen promítáním vybraných epizod seriálů Doctor Who, The Big Bang Theory, Glee, Fringe a samozřejmě i Californica­tion.

Konkrétně z něj si zde budete moct zopakovat finální epizodu čtvrté řady And Justice For All, kterou americká stanice Showtime premiérově odvysílala 28. března.

Po promítání, které bude probíhat na Filozofické fakultě Karlovy univerzity od čtrnácti do zhruba osmnácti hodin, se celá akce plynule a pokojně přesune do blízko přilehlé Malostranské pivnice. Pokud se tedy dostavíte, nezapomeňte svou účast ještě potvrdit zde, pokud jste tak ještě neučinili.

Tímto se na vás nejen jménem našeho Californication webu všichni velmi těšíme a doufáme, že se na prvním edňáckém srazu setkáme v opravdu hojném počtu!

0 0
3.6.2011

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama