Carnival Row
85/100 - 110×

Carnival Row

Fantasy seriál z viktoriánské doby plný mytických bytostí, jichž se lidé bojí, což jim zabraňuje žít, milovat nebo svobodně létat.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Orlando Bloom (Rycroft Philostrate), Cara Delevingne (Vignette Stonemossová), Jared Harris (Absalom Breakspear), Jamie Harris (seržant Dombey), David Gyasi (Agreus Astrayon), Tamzin Merchant (Imogen Spurnroseová),


S01E01: Some Dark God Wakes

S01E01: Some Dark God Wakes

Vignette Stonemossová uniká před vojáky Paktu na loď spolu s dalšími nadpřirozenými bytostmi, ale záhy je vržena do policejní cely. Inspektor Philostrate mezitím vyšetřuje sérii vražd ve čtvrti Carnival Row, která se stala útočištěm pro uprchlíky z válkou zmítaných zemí.

cz sk
30.8.2019
1 hodina 1 minuta

Inspektor Rycroft Philostrate, známý také jako Philo, vyšetřuje záhadné vraždy, které jsou namířeny proti nadpřirozeným bytostem sídlícím ve čtvrti Carnival Row. Víla Vignette mezitím přijíždí do města Burgue a chystá se na začátek nového života.

Imogen Spurnroseová je znuděnou dcerou z bohaté a prominentní rodiny, která žije se svým bratrem Ezrou z dědictví po jejich zesnulém otci a jejím jediným zpestřením je tak pozorování okolí a klepy. Při příjezdu nového a velmi zámožného souseda ho tedy ihned vyrazí navštívit, jenže jeho původ je pro ni šokem.

V parlamentu se přetřásá problém s imigranty nelidského původu, na tzv. šváby není nikdo zvědavý.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jbl

Zklamání, tohle mě vůbec nezaujalo. Většina postav se chová jako idioti.

5.9.2019 | 22:25:33
Milano33

Celkom slušný rozjazd 7/10

5.9.2019 | 21:39:28
default

Cthulhu rulez! :D

3.9.2019 | 22:42:33
pan Novak

sem na to zvedavej tocili mi to tu za barakem a orlando je prej namyslenej debilek co rikali rekvici. Jinak ted se zacina tocit druha serie a cpou do toho strasny prachy ale spis se tesim na kolo casu takovy hry o truny ktery se tu ted zacinaji tocit a amazon si najal koho slo takze se mame na co tesit fantasy defakto s neomezenym rozpoctem a silnym pribehem.

3.9.2019 | 10:05:41
Dragon94

Amazon po skvělých Good Omens a fantastických The Boys opět boduje s naprosto filmovým materiálem, který byl celý natáčený v ČR. Orlando Bloom a Cara Delevingne táhnou tento skvělý seriál s neuvěřitelným potenciálem. Nemůžu se dočkat další epizody. Opravdu paráda. Začínám se těšit na jejich Pána prstenu a na Picarda. Amazon fakt válí.

1.9.2019 | 8:58:02
vendab

juu oni to vypustili najednou? to jsem nečekala…to je super :D

31.8.2019 | 21:12:14
Remi91

Seriál jsem neměl v plánu sledovat. Upoutávky mě nepřesvědčily a chystal jsem se na něco jiného. Přesto mi to nadalo a první epizoda se mi odvděčila něčím neočekávaným a krásným. Představte si Londýn koncem 19. století. Všude kouř z továren, novým mašin a své boty si zašpiníte na zablácených ulicích. Město sužuje Jack Rozparovač. Teď k tomu přidejte fantasy prvky. Víly, fausty, rarášky. Zní to divně? Rozhodně, ale funguje to perfektně, protože každý aspekt pilotní epizody ze sebe vymáčkne maximum. Výborní herci, okouzlující vizuál, zajímavé kulisy, ponořující děj. Černý kůň letošní seriálové sezóny, neboť fantasy tvorba potřebovala něco neotřelého. Tady máte Carnival Row.

31.8.2019 | 19:16:45
Raiden123

Úvod zaujímavý,ale skutočný prvý diel je akoby s časti až v treťom(?) dieli v prestrihu do minulosti,toto je vždy také zvláštne sledovať seriál,keď je poskladaný ako Puzzle,nie vždy je to výhodou,ale chápem,že je to úmysel tvorcu seriálu.

30.8.2019 | 17:31:26
2

Filtr seriálů
Reklama