Carnival Row
85/100 - 110×

Carnival Row

Fantasy seriál z viktoriánské doby plný mytických bytostí, jichž se lidé bojí, což jim zabraňuje žít, milovat nebo svobodně létat.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Orlando Bloom (Rycroft Philostrate), Cara Delevingne (Vignette Stonemossová), Jared Harris (Absalom Breakspear), Jamie Harris (seržant Dombey), David Gyasi (Agreus Astrayon), Tamzin Merchant (Imogen Spurnroseová),


Imogen Spurnroseová

Imogen Spurnroseová

Bohatá dědička a obyvatelka nejlepší čtvrti v Burgue – Crossing.

Sezóny 1
2019 -

Imogen žije poklidným životem svobodné ženy z vyšší třídy obklopená přepychem. Jejím cílem je se dobře vdát a stát se významnou členkou společnosti. Spolu s bratrem Ezrou žijí z dědictví, které jim zanechal otec.

Když se do sousedství přistěhuje faun Agreus Astrayon, nejdříve se ho snaží ze čtvrti vypudit. Když se ale dostane do finanční tísně, rozhodne se jednat a nenechat své štěstí v rukou svého ne tak schopného bratra. Začne s faunem trávit z povinnosti čím dál více času, což ji postupně donutí přehodnotit některé názory.


Imogen Spurnroseová.

Foto: Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

„Tady si sedni a buď krásná.“ Asi tak bych tuhle popsal … pochybuju, že bude mít nějakej zásadní význam pro hlavní dějovou linku, ale i tak mám radost že v dnešní době militantního feminismu se někdo odváží zobrazit v seriálu ženskou, která se alespoň částečně podobá její pozici v daný době.

29.10.2019 | 21:01:13

Filtr seriálů
Reklama