Cars: The Series
0/100 - 0×

Cars: The Series

Seriál sleduje Bleska McQueena a jeho nejlepšího přítele Buráka na cestě napříč zeměmi. Epizody jsou plné zábavných nových postav, nápaditých destinací a také starých přátel, které dvojice po cestě navštíví.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný


Disney připravuje seriál o Autech

Disney připravuje seriál o Autech

Úspěšná série animovaných filmů Cars se dočká seriálového pokračování na Disney+, ve kterém se vydáme s Bleskem a Burákem na cestu napříč zeměmi.

2 2
13.2.2021

V prosinci oznámilo Disney, pod které spadá i společnost Pixar, jež sérii Cars v minulosti vyvíjela, že připravuje spoustu animovaných seriálů, které rozšíří nejrůznější animované filmy. A jedním z nich je i seriál ze světa Cars, kterého se s největší pravděpodobností dočkáme na Disney+ na podzim 2022.

V tomto seriálu budeme sledovat Bleska McQueena a jeho nejlepšího přítele Buráka na cestě napříč zeměmi (pravděpodobně na cestě napříč Amerikou). V jednotlivých epizodách se představí nové a zábavné postavy, nápadité destinace a také staří přátelé, které dvojice po cestě navštíví. O scénář seriálu se postará Steve Purcell, který už působil u prvního dílu z roku 2006 a také u několika her inspirovaných touto filmovou sérií a seriálem Cars Toons. Další projekty, u kterých například zastával nějakou roli, jsou filmy Ratatouille, Rebelka, Coco, Úžasňákovi 2 a Toy Story 4. Nový seriál bude produkovat Marc Sondheimer, který rovněž produkoval již zmíněný film Coco. Také se předpokládá, že by se hlasů Bleska a Buráka opět měli ujmout Owen Wilson a Larry the Cable Guy, avšak není to ještě potvrzené.


(Blesk a Burák se vydají na nové dobrodružství. Foto: Disney)

Zdroj: WhatsOnDisneyPlus

Těšíte se na další příběhy o Autech?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama