Castle (Castle na zabití)
91/100 - 189×

Castle(Castle na zabití)

Autor detektivek kriminálním vyšetřovatelem. Známý autor detektivek Richard Castle asistuje policejnímu týmu Kate Beckettové při vyšetřování vražd v New Yorku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, CTV | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Molly Quinn (Alexis Castle), Jon Huertas (Javier Esposito), Stana Katic (Kate Beckett), Seamus Dever (Kevin Ryan), Tamala Jones (Lanie Parish), Susan Sullivan (Martha Rogers), Nathan Fillion (Richard Castle), Ruben Santiago-Hudson (Roy Montgomery)

Much Ado About Nothing aneb Whedonverse reunion

Much Ado About Nothing aneb Whedonverse reunion

Všichni fanoušci Whedonversu se mohou těšit na červen příštího roku, neboť nás Whedon opět přivede na vrchol svým novým projektem s názvem Much Ado About Nothing.

0 0
21.12.2012

Možná jste už zaslechli, že letos, jistý sci-fi bůh jménem Joss Whedon napsal a režíroval menší filmeček s názvem The Avengers, a poněvadž se kritikům i publiku celkem zalíbil, vstoupil tvůrce Buffy, Angela, Firefly a Dollhouse do síně Hollywoodských režisérů.

A co plánuje po svém posledním úspěchu? Návrat zpět k televizi – tím, že vytvoří pro ABC nový seriál s názvem SHIELD, který se na obrazovky dostane v příštím roce. A napíše / vyprodukuje / zrežíruje / složí hudbu k filmové adaptaci Shakespearově komediální divadelní hře Much Ado About Nothing, v překladu Mnoho povyku pro nic. Vzhledem k tomuto vzorci je dalším logickým krokem Dr Horrible II!

Much Ado About Nothing, s trváním 1 hodina a 47 minut, je černobílá dramedie, natočená mezi 11. a 23. říjnem v roce 2011 na Jossově dvorku. Film budete moci poprvé spatřit 7. června 2013.

Anthony Stewart Head měl být také součásti filmu, ale nakonec ho nahradil Clark Gregg. Přesto, obsazení je z velké části Whedonovým fanouškům známé. Uvidíme zde Amy Acker (Angel, Dollhouse, Cabin in the Woods) jako Beatrice, Alexise Denisofa (Buffy, Angel, Dollhouse) jako Benedicka, Nathana Filliona (Buffy, Firefly, Dr Horrible) jako Dogberryho, Seana Mahera (Firefly) jako Don Johna, Fran Kranze (Dollhouse, Cabin in the Woods) jako Claudia, Reeda Diamonda (Dollhouse) jako Don Pedra, Clarka Gregga (The Avengers, SHIELD) jako Leonata, Toma Lenka (Buffy, Angel, Cabin in the Woods) jako Vergese a Spencera Treats Clarkse, Riki Lindhome, Ashely Johnson, Jillian Morgese a Emmu Bates.

Jak se vám zamlouvá herecké obsazení? Viděli jste, či četli někdy některou Shakespearovu hru?

  • 64139.jpg
  • 64140.jpg
  • 64141.jpg
  • 64142.jpg

Diskuze /1

thera

Musím říct, ž mám takový dojem, že jsme zrovna tuhle hru „hráli“ na jedné hodině konverzace ještě na základce, takže si toho z děje moc nepamatuju, ale rozhodně se už moc těším:)

čestný člen redakce
22.12.2012 | 17:37:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Reklama

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama