Castle (Castle na zabití) Nová série, nové změny

Nová série, nové změny

Nová série, nové změny

Castle se vrací plný změn. Nové postavy, známé tváře, odchody a příchody – na toto vše a na mnohé další se můžeme těšit v osmé sérii.


13 0
6.9.2015

Kdo to ještě netušil, tak Castle se na televizní obrazovky vrací 21. září (pro nás v úterý 22.9.), což je už zhruba za 14 dní, a přes prázdniny se nám vyrojila spousta různých informací a novinek, které si tu v rychlosti shrneme.

První velkou změnou je odchod Penny Johnson Jerald, která čtyři roky vládla dvanáctému okrsku železnou rukou jako kapitán Gatesová. V jejím křesle ji nenahradí nikdo jiný, než samotná Beckettová.


A to je důvod, proč se dočkáme přílivu několika nových hlavních postav. První je herečka Toks Olagundoye, známá ze sci-fi komedie The Neighbors. Její postava se bude jmenovat Hayley Vargas, kterou popisují jako bystrou a volnomyšlenkářskou bývalou policistku ze Scotland Yardu. Pracuje jako bezpečnostní specialistka a nebojí se překročit hranice zákona, aby dosáhla svého.

I když bude teď Castle s Hayley spolupracovat častěji, než s Beckettovou, která se stane novým kapitánem, dalším z důvodů pro novou krev v seriálu je fakt, že se má stát jistým mentorem pro Alexis. A tak jako se Beckettová stala její náhradní matkou, Haley by mohla být její starší sestrou. Osmá série se zaměří na Alexisino dospívání a změní se i její vztah s otcem, protože už prostě není jeho malou holčičkou.

Do druhé vedlejší role byl obsazen herec s indickými předky Sunkrish Bala, který ztvární postavu technického analytika s komplikovaný minulostí Vikrama Singha. Sunkrishe můžete znát ze seriálu Walking Dead, Shameless, Awkward nebo Modern Family.

Obě nové postavy se nám představí hned v úvodním dvojdíle, jehož první díl nese název XY.

Když jsme tedy nakousli úvodní epizodu, tak menší roličku zde bude mít herečka Ann Cusack (Private Practice), která se objeví jako Rita, členka tajné organizace v druhé části. Otočí Katein život vzhůru nohama svými jedinečnými dovednostmi a nečekanou známostí s Castlem.

Herečka a komička Stephnie Weir se objeví v páté epizodě s názvem “The Nose”, jako Mia Laszlo, která neochotně pomůže Castleovi a Beckettové vyčmuchat organizátora multi-milionové loupeže.

Kelly Rowan (O.C.) si zahraje Carlu Feller, děkanku prestižní univerzity, kterou překvapí smrt jednoho z jejích studentů.

A teď pozor, už se objevil i jeden obrovský!!!! spoiler, takže vstup na vlastní nebezpečí!

Do seriálu by se měl vrátit i neslavně proslulý bývalý senátor William Bracken, kterého ztvárnil Jack Coleman (Heroes, The Vampire Diaries). Zdiskreditovaný senátor, který během let tahal za spoustu nitek, aby připravil a následně ututlal vraždu Johanny Beckettové, „se vrátí a to překvapivým způsobem“, prozradil nový produkční Terence Paul Winter. Další známou tváří je ale i Adam Baldwin (Firefly, Chuck), který se ze začátku série vrátí jako detektiv Ethan Slaughter.

Dále Ausiello a EW na svém spoilerovém webu prozradili:

Ačkoliv od událostí z konce 7. série uplynulo jen několik měsíců, změnilo se toho spousta. A navíc je na cestě další přírůstek do rodiny Ryana a Jenny! Díky tomu bude Ryan ještě víc paranoidní a bude se snažit vydělat víc peněz. Když uvidí, jak Beckettová šplhá po žebříčku, jak Ryan, tak Espo, si uvědomí, že i oni by se měli začít starat o vlastní budoucnost, což mezi nimi způsobí menší napětí.

Konečně se dozvíme o Castleově ztraceném čase – a ukáže se, že byl mnohem důležitější, než bychom se domnívali.

Těšíte se na novou sérii? Co říkáte na změny? Oživí trochu seriál, nebo z něj udělají naopak něco jiného?

FOTO: ABC, EW

Diskuze /11

tarfein

Omlouvám se, ale spoilery neprošly mou redakční úpravou – alespoň jednou se jich zkusím ušetřit.

webmaster
6.9.2015 | 16:08:31
Liss93

To je spousta novinek. Snad nebudou hoši na Beckettovou žárlit a nebudou mezi sebou příliš bojovat. Doufám, že ani Beckett s Castlem se neodcizí, když spolu budou trávit míň času. A Alexis už se nějakou dobu nechová jako tátova holčička, už když si prosazovala bydlení tam s tím hipíkem či co to bylo :D Podle počtu nových postav by člověk řekl, že nás čeká ještě několik sérií. Jak je to vůbec s tím, že má být 8.série poslední?

6.9.2015 | 18:39:24
Astrid

No neviem čo si mám o tom myslieť… moc sa mi nepáči predstava,že Castle bude viac pracovať s nejakou Hayley ako s Kate..Veď základ seriálu od samého začiatku bola spolupráca ich dvoch. Ryan a Jenny,tí dvaja ma nejak nikdy nebrali ale bud již..Podľa mňa by mali mať konečne decko Castlovci,ale vypadá to tak,že to nám nehrozí :D Ale v konečnom dôsledku som teda zvedavá ako to všetko dopadne.Isté je,že Castle už nebude to čo býval…

6.9.2015 | 20:45:43
Janitko

Já doufám, že mne 8.série a její tvůrci mile překvapí.. ;) Tu starou partu jsem měla ráda :) … Jinak jak už jsem tady psala, mně se poslední díl 7.série líbil a dokonce by se mi moc líbil i jako závěr celého seriálu .. I když je to můj oblíbený seriál, nechtěla bych to umělé natahování na úkor kvality.. Už bylo pár slabších epizod. Budu držet pěsti nové partě a doufat, že dojde k oživení a ne k postupnému úpadku.. Kapitán Gatesová mi bude chybět :( Přeji všem příjemnou zábavu u nové série a děkuji předem tvůrcům titulků za jejich skvělou práci ;) :) j.

6.9.2015 | 22:16:00
K3nt4n

MM.. :/ tak to je docela zklamání.. Když Castle bude řešit svoje šílené teorie s někým jiným :< už to nebude ono.. ale tak třeba mě překvapí, ikdyž se mi příjde tahle herečka strašně nesympatická :(. Snad je tohle už poslední série a zbytečně to nebudou natahovat, když z toho dělají jiný seriál no uvidíme :)

#6 Astrid
7.9.2015 | 1:06:00
Astrid

#5 K3nt4n: Tiež mi je tá herečka nesympatická.Nechcem robiť predčasné uzávery,možno ma prekvapia,robím si úsudok len z tých spoilerov čo píšu a to sa mi nepáči..

7.9.2015 | 2:38:13
K3nt4n

Bojím se hlavně toho, že od 8mé série bude Castle a nová parťačka patřit mezi hlavní postavy a Kate bude jen vedlejší postava jako třeba Gatesová a nebude na scéně tak moc a to se mi vůbec nelíbí :/

#8 Luci75
7.9.2015 | 22:55:26
Luci75

#7 K3nt4n: To určitě ne, myslím že za takových podmínek by Stana smlouvu nepodepsala. A z nové postavy by určitě hned hlavní neudělali.

7.9.2015 | 23:13:45
xMarc

tolik informací naráz, tož to su zvědavá! :-)

redaktor
8.9.2015 | 1:04:17
ludvik

Sympatická, nesympatická … Richarda si na prsou hřeje už nějaký ten pátek :-) http://www.imdb.com/…00/nm1252685?…

11.9.2015 | 0:47:24
*KateRick*

chtěla bych se zeptat, nevíte náhodou někdo kdy bude premiéra u nás Castla na zabití 8 série? Ted jak mi to skončilo dneska na Prima Love a další úterý už nebude asi zešílím… nééééééé

8.12.2015 | 21:40:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Narozeniny