Castle (Castle na zabití) Terri Miller prozrazuje, co nás ještě čeká v 6. sérii

Terri Miller prozrazuje, co nás ještě čeká v 6. sérii

Terri Miller prozrazuje, co nás ještě čeká v 6. sérii

Scénáristka a pomocná producentka Terri Miller, prozradila, co nás v dalších dílech ještě čeká a nemine.


1 0
6.2.2014

Ve své šesté sérii si Castle vede lépe lépe, než kdy dříve. Nedávno vyhrál People’s Choice Award v kategorii nejoblíbenější televizní kriminální drama už potřetí za sebou a sledovanost jednotlivých dílů se povětšinou přehoupne přes 10 milionů diváků. I když se tedy hlavní pár rozhodl vlézt do chomoutu, seriál i nadále úspěšně přitahuje diváky k obrazovkám.

Castle a Beckettová jsou už přes polovinu série zasnoubení a zmínili se, že hledají místo konání svatby. Ví už tým scénáristů, kdy se dočkáme více plánů, či kdy bude jasně stanovené datum?
Máme slušnou představu, ale všechno záleží na tom, jak se dál vyvine příběh.


Máte pocit, že je už Castle za vodou, co se týče kletby Měsíčního svitu?
Nevěřím na „kletbu Měsíčního svitu“. Je založena na mylném předpokladu, že seriál skončil, protože se David & Maddie dali dohromady. Seriál skončil z několika důvodů. Osobně jsem byla velkým fanouškem Měsíčního svitu a byla jsem zklamaná, když ho odebrali z vysílání. Ale pokud na kletby věříte, tak pak bych řekla, že jsme ji pravděpodobně překonali.

3XK zanechal Castleovi a Beckettové pěkně zlověstný vzkaz v písni na konci dílu „Disciple“. Jsou už nějaké plány, jak tuto linii přivést v brzké době zpět nebo snad samotný návrat Michaela Mosleye do role?
3XK je zákeřný a objevuje se, když to čekáte nejméně. Býti vámi, neotáčela bych se k němu zády.

Alexis se tuto sérii také stala nechvalně známou, kvůli stěhování s Piem (Myko Olivier) a sprdnutím otce v díle „Get a Clue“. Jaká je motivace za jejím chováním?
Jako všechny naše postavy, i Alexis dospívá a mění se už od chvíle, kdy se s ní diváci setkali, když jí bylo 14. Je v druháku na vysoké a objevuje svoji nezávislost, svoje hranice a jako všichni mladí lidé v jejím věku, testuje svoje vztahy. Naší motivací bylo otestovat její postavu a odvyprávět příběh o jejím vývoji jako nedílné části rozvíjející se Castleovi rodiny.

Jaké vibrace scénáristé mají, když propluli pátou sérii a úspěšně dali televizní pár dohromady?
Všichni si myslíme, že máme štěstí, že můžeme být součástí seriálu. Je stále vzrušující a klade na nás všechny velké kreativní nároky. Máme to štěstí, že máme tak talentované herce a štáb, který pomáhá dotvářet chemii, díky které stále pokračujeme, ne jen s Castlem & Beckettovou, ale také s Ryanem & Espositem, Gatesovou, Lanie, Alexis a Marthou. A je to velká zábava produkovat náš seriál s naší neobyčejně talentovanou partou a s tolika zapálenými fanoušky.

Ocitáme se v druhé části série, je zde něco, o čem by jste mohla mluvit? Kam zamíříme, nebo co přinese příští rok?
Myslím, že uvidíte spoustu akce, drama a zábavy, když budou Castle a Beckettová plánovat jejich svatbu. Doufáme, že vytvoříme další příběhy, které se zaměří na Gatesovou, Ryana, Esposita, Lanie, Marthu a Alexis

Nakonec, co máte na práci v seriálu nejraději?
Miluji psaní, vypilovávání scénářů, ale mojí nejoblíbenější částí vždycky byl výrobní proces. Zbožňuji práci s různými kreativními odděleními, abych odhalila praktické aspekty v produkování, průzkumu lokace, kostýmech, připravení natáčecích prostor, rekvizitách, účesech, make-upu a obsazování nových herců. Končíme přepracováním ve finální místnosti a dotvářením momentů hudbou a zvuky. To vytváří celý produkt. Když pak obecenstvo něco cítí, ztotožňuje se s tím, nebo se na svět pak dívá jinak, tak to shledávám nejvíce úchvatným.

Co by jste v nadcházejících dílech nejraději viděli? Na jakou postavu by se měl seriál ještě soustředit? Jak se vám líbí vývoj Alexis? Myslíte, že se svatba C&B obejde bez problémů?

Diskuze /5

Janitko

Tak ja bych brala, kdyby se i Javierem ( treba i s Lanie) zabyval nejaky ten dil…Alexis vzala Kate jako tu pravou pro jejiho otce… :) Martha bude take vyzvou v pokracovani zivota Ricka s zenou ;) co se tyce spolecneho bydleni :) :) ..a problemy se svatbou ?! Uz toho za sebou maji hodne… tak snad radeji nee…senator je zatim stranou…ale 3×k…tam je mozne, neco ocekavat.. ;)

6.2.2014 | 22:27:56
JohnDočki

16. díl se jmenuje Room 147. Docela si od tohoto dílu slibuji, i když nemám páru o čem bude.

7.2.2014 | 18:30:51
ondrba

Já doufám, že svatba bude až na podzim a nebo na přelomu série, protože kdyby byla na jaře, tak by to bylo moc snadné a v Castlovi přece nic není snadné ;) … a určitě v tom bude mít prsty 3XK a nebo by mohl mít i senátor, ale to je podle mě méně pravděpodobné. … A už jen z názvu dílu Room 147 jde strach, takže to znamená, že to bude určitě skvělý díl :) :)

7.2.2014 | 20:21:08
pasazer

no můj názor je, že Castle je nejlepší seriál ze všech nicméně poslední dobou jaksi padá do nudné šedi, ta výprava je dost slabá, výběr lokací, zápletka a vůbec vše kolem začíná být jakési odfláklé…a ta prostředí kde se udávají zločiny se začínají jakoby opakovat (z prostředí modelek, zpěvaček apod.) …To jim jako docházejí nápady? Nebo to chtějí točit levně? Ale i přes mou kritiku si seriál udržuje mou oblibu a nevím ale možná se to spraví )))

7.2.2014 | 23:08:36
Robisha

Teda doufám,že svatba nebude dříve jak na podzim.Těžko říct jak to pojmou scénaristé,ale prostor pro záporné postavy se tu přímo rýsuje.3XK,mně se spíš líbil senátor …uvidíme.

9.2.2014 | 12:45:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Narozeniny