Charmed (2018) S01E05: Other Women

S01E05: Other Women

S01E05: Other Women

Mel si dělá starosti o bezpečnost Niko, takže spolu s Harrym vymyslí plán, jak ji ochránit, k jeho realizaci však bude potřebovat pomoc svých sester. Maggie si všimne, že Macy se trápí ohledně situace s Galvinem, takže se nabídne, že s ní udělá průzkum, ale zjistí, že věci nemusí být zrovna takové, jaké se zdají být. Mezitím se Lucy, jedna dívka ze sesterstva, obrátí na Maggie s prosbou o pomoc, ale Maggie neví, zda jí má říct pravdu, jelikož to může ohrozit její budoucí působení v sesterstvu.

cz sk
11.11.2018
950 000
42 minut

Základní info:

Režie: Amyn Kaderali
Scénář: George Northy
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Rupert Evans (Harry Greenwood), Natalie Hall (Lucy), Nick Hargrove (Parker), Craig Parker (Alastair Caine), Meagan Tandy (Summer), Jerome Yoo (Viktor), Brendon Zub (detektiv Bailey), Shelene Yung (sestřčka Cheryl), …

Upoutávka k páté epizodě

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, docela pusobivá moc na přepsaní času, tohle uměli jen Avataři, Maggie a Lucy to bylo docela divné, jsem zvědav na Alastaira, Macy a Harry jak na sebe narazili vkoupelně bylo fakt vtipné a potom do všecho ještě Maggie jak se lekla taky k popukaní.

redaktor
5.12.2018 | 16:43:22
avmartan

Rozšiřuje se příběh, konečně se něco děje. Mel dokonce není až tak nudná jako vždycky. Ale Piper to není no :D

redaktor
20.11.2018 | 21:56:29

Stav překladu

Epizoda S02E13: Breaking the Cycle

cz1%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Titulky ke zbývajícím dílům první řady zatím nebudou, jelikož se nenašel žádný jiný zájemce, který by zbývající epizody přeložil.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Macy a Harry budou nuceni čelit svým pocitům, Jordan je i nadále prokletý a Harryho skolí záhadná nemoc. Macy se snaží urputně získat zpět svoji moc, a tak podnikne něco drastického.

Reklama

Nepřehlédněte

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

Do seriálu Charmed míří herec Eric Balfour, kterého můžete znát třeba ze seriálu Haven. Koho si ve druhé řadě zahraje, se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás