Charmed (2018) S02E01: Safe Space

S02E01: Safe Space

S02E01: Safe Space

Jelikož jsou starší pryč, tak Mel, Maggie a Macy zaujmou jejich místo. Maggie si udělá čas na oslavu svých narozenin a uspořádá večírek, Mel si však na rozdíl od svojí sestry neužívá, jelikož je zaneprázdněna novými povinnostmi. Macy šokuje své sestry tím, co jim oznámí. Čarodějky napadne záhadný nepřítel, se kterým bude mít Harry znepokojující setkání. Díky portálu se sestry dostanou na tajné místo, kde odhalí ještě více o tajemném světě starších. Macy se bude muset postarat o ošklivou ránu a Maggie potká pohledného cizince. Čarodějky si rychle uvědomí závažnost své nové role a musí se rozhodnout, zda jsou na takovou zodpovědnost připravené.

cz sk
11.10.2019
650 000
42 minut

Základní info:

Režie: Stuart Gillard
Scénář: Liz Kruger, Craig Shapiro
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Jordan Donica (Jordan), Shiva Kalaiselvan (Kat), …

Upoutávka k první epizodě

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, ta party na začatku byla dobra, Assasin byl fakt zajimavy, přišli s nečim novým, kdo ví jak se vyrovna Harry s tím co viděl, a čarodějky ktere ochranuji jine bez knihy stinu to bude fakt zajimave, a Krysi demoni byli fakt zajimavi.

redaktor
5.11.2019 | 18:30:33

Stav překladu

Epizoda S02E11: Dance Like No One is Witching

cz1%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Titulky ke zbývajícím dílům první řady zatím nebudou, jelikož se nenašel žádný jiný zájemce, který by zbývající epizody přeložil.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Macy a Harry budou nuceni čelit svým pocitům, Jordan je i nadále prokletý a Harryho skolí záhadná nemoc. Macy se snaží urputně získat zpět svoji moc, a tak podnikne něco drastického.

Reklama

Nepřehlédněte

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

Do seriálu Charmed míří herec Eric Balfour, kterého můžete znát třeba ze seriálu Haven. Koho si ve druhé řadě zahraje, se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás