Charmed (2018) S02E01: Safe Space

S02E01: Safe Space

S02E01: Safe Space

Jelikož jsou starší pryč, tak Mel, Maggie a Macy zaujmou jejich místo. Maggie si udělá čas na oslavu svých narozenin a uspořádá večírek, Mel si však na rozdíl od svojí sestry neužívá, jelikož je zaneprázdněna novými povinnostmi. Macy šokuje své sestry tím, co jim oznámí. Čarodějky napadne záhadný nepřítel, se kterým bude mít Harry znepokojující setkání. Díky portálu se sestry dostanou na tajné místo, kde odhalí ještě více o tajemném světě starších. Macy se bude muset postarat o ošklivou ránu a Maggie potká pohledného cizince. Čarodějky si rychle uvědomí závažnost své nové role a musí se rozhodnout, zda jsou na takovou zodpovědnost připravené.

cz sk
11.10.2019
650 000
42 minut

Základní info:

Režie: Stuart Gillard
Scénář: Liz Kruger, Craig Shapiro
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Jordan Donica (Jordan), Shiva Kalaiselvan (Kat), …

Upoutávka k první epizodě

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, ta party na začatku byla dobra, Assasin byl fakt zajimavy, přišli s nečim novým, kdo ví jak se vyrovna Harry s tím co viděl, a čarodějky ktere ochranuji jine bez knihy stinu to bude fakt zajimave, a Krysi demoni byli fakt zajimavi.

5.11.2019 | 18:30:33

Stav překladu

Epizoda S03E10: Bruja-Ha

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás