Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

S02E01: Safe Space

S02E01: Safe Space

Jelikož jsou starší pryč, tak Mel, Maggie a Macy zaujmou jejich místo. Maggie si udělá čas na oslavu svých narozenin a uspořádá večírek, Mel si však na rozdíl od svojí sestry neužívá, jelikož je zaneprázdněna novými povinnostmi. Macy šokuje své sestry tím, co jim oznámí. Čarodějky napadne záhadný nepřítel, se kterým bude mít Harry znepokojující setkání. Díky portálu se sestry dostanou na tajné místo, kde odhalí ještě více o tajemném světě starších. Macy se bude muset postarat o ošklivou ránu a Maggie potká pohledného cizince. Čarodějky si rychle uvědomí závažnost své nové role a musí se rozhodnout, zda jsou na takovou zodpovědnost připravené.

sk
11.10.2019
650 000
42 minut

Základní info:

Režie: Stuart Gillard
Scénář: Liz Kruger, Craig Shapiro
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Jordan Donica (Jordan), Shiva Kalaiselvan (Kat), …

Upoutávka k první epizodě

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, ta party na začatku byla dobra, Assasin byl fakt zajimavy, přišli s nečim novým, kdo ví jak se vyrovna Harry s tím co viděl, a čarodějky ktere ochranuji jine bez knihy stinu to bude fakt zajimave, a Krysi demoni byli fakt zajimavi.

redaktor
5.11.2019 | 18:30:33

Stav překladu

Epizoda S04E03: Unlucky Charmed

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Reklama

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama