Charmed (2018) S03E06: Private Enemy No. 1

S03E06: Private Enemy No. 1

S03E06: Private Enemy No. 1

Harry a Macy odhalují tajemství prastarého magického artefaktu. Mel pomáhá Abby vystopovat nevídanou temnou sílu a Maggie se potýká s akademickým problémem.

cz sk
14.3.2021
400 000
43 minut

Základní info:

Režie: James Genn
Scénář: Aziza Aba Butain, Nikki Renna
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Jordan Donica (Jordan), Poppy Drayton (Abigael), …

Upoutávka k šesté epizodě

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Abigael chtěla pomoct Mela ale tak trochu ji zavařila s Ruby to mi přišlo trochu škodolibe ale aspon se trochu pobavila ale nečekal jsem že Abby se chce zabit sama a jsem zvědav jak problem vyřeši, jinak nemělo chybu jak Harryho ta koule očarovala a on čmaral věci kterym ani nerozuměl ale nečekal jsem že ty tvorove jsou uprchlici z vězeni a jsem zvědav jak si s tim poradi jinak Maggie neměla chybu jak si myslela že ji Antonio sabotuje plany a nakonec zjistila že to děla tajny spolek.

26.4.2021 | 13:57:54

Stav překladu

Epizoda S03E07: Witch Way Out

cz5%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás