Charmed (2018) Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Čarodějky přebírají roli starších, Maggie se seznámí s pohledným cizincem a sestry mají nového maskovaného nepřítele. Kromě toho se Harry nebude cítit ve své kůži a Macy se seznámí s jednou zraněnou čarodějkou.

4 0
6.10.2019

1. Safe Space

Datum vysílání: 11. října 2019

Jelikož jsou starší pryč, tak Mel, Maggie a Macy zaujmou jejich místo. Maggie si udělá čas na oslavu svých narozenin a uspořádá večírek, Mel si však na rozdíl od svojí sestry neužívá, jelikož je zaneprázdněna novými povinnostmi. Macy šokuje své sestry tím, co jim oznámí. Čarodějky napadne záhadný nepřítel, se kterým bude mít Harry znepokojující setkání. Díky portálu se sestry dostanou na tajné místo, kde odhalí ještě více o tajemném světě starších. Macy se bude muset postarat o ošklivou ránu a Maggie potká pohledného cizince. Čarodějky si rychle uvědomí závažnost své nové role a musí se rozhodnout, zda jsou na takovou zodpovědnost připravené.


2. Things to Do in Seattle When You’re Dead

Datum vysílání: 18. října 2019

Čarodějky se musí naučit navigovat nový svět, který teď obývají. Macy se pokouší přijít na to, co znamenají její sny a Mel s Maggie narazí na zloducha. Harry se od té doby, co na stejného zloducha narazil, necítí ve své kůži, takže Mel musí vyrazit na cestu, aby vyhledala démony, kteří se pokouší vyhubit všechny čarodějky. Vztah Maggie a Mel je posílen sdílenou ztrátou.

3. Careful What You Witch For

Datum vysílání: 25. října 2019

Mel s Harrym se pokouší rozluštit knihu starších, Macy bojuje s aspekty své démoní stránky a Maggie soutěží s Jordanem. Macy narazí na zraněnou a vyděšenou čarodějku jménem Abigael a Mel a Harry navštíví další dimenzi.

Diskuze /1

Loki1389

Rádi by jsme se také těšily z titulků k první sérii… ;-)

10.10.2019 | 16:55:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E07: Past is Present

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Titulky ke zbývajícím dílům první řady zatím nebudou, jelikož se nenašel žádný jiný zájemce, který by zbývající epizody přeložil.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 4. - 6. díle?

Na co se můžeme těšit ve 4. - 6. díle?

Harry objeví strašlivé tajemství a čarodějky se budou muset spojit s Abigael, aby se pokusily najít záhadného asasína. Kromě toho bude Macy nezvěstná a později se bude muset utkat s nebezpečným nepřítelem.

Nepřehlédněte

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

Do seriálu Charmed míří herec Eric Balfour, kterého můžete znát třeba ze seriálu Haven. Koho si ve druhé řadě zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás