Charmed (2018) Na co se můžeme těšit v 6. a 7. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. a 7. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. a 7. díle?

Maggie narazí na novou členku spolu Kappa, Macy obdrží zašifrovanou zprávu a Harry poví čarodějkám, že Hilltowne je portálem do pekla, takže se sestry musí spojit, aby mohly bojovat s démony.

3 0
16.11.2018

6. Kappa Spirit

Datum vysílání: 18. listopadu 2018

Maggie se snaží udobřit s Lucy a přitom zjistí, že je v Kappě nová členka, kterou nezná, a tak požádá Mel, aby jí pomohla zjistit, co se to děje. Macy rozruší něco, co uvidí na Galvinovi, a proto přijde na jeho narozeninovou oslavu, aby to prověřila. Mezitím Macy obdrží zašifrovanou zprávu o své minulosti a rozhodne se svěřit s touto skutečností svým sestrám, ale její sestry mají tajemství.


7. Out of Scythe

Datum vysílání: 25. listopadu 2018

Po neobvyklé seismické aktivitě Harry informuje sestry, že Hilltowne je portálem do pekla. Sestry se proto musí spojit a bojovat s démony, kteří se snaží získat kolekci mocných magicky nabitých artefaktů. Macy dostane v práci úžasnou příležitost, ale ta s sebou přinese nečekané komplikace. Maggie hryzá svědomí, když řeší svůj vztah s Parkerem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E08: The Rules of Engagement

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Titulky ke zbývajícím dílům první řady zatím nebudou, jelikož se nenašel žádný jiný zájemce, který by zbývající epizody přeložil.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 7. a 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 7. a 8. díle?

V následujících dvou dílech seriálu Charmed objeví Harry s Macy něco znepokojujícího a Maggie učiní rozhodnutí, které jí změní život.

Reklama

Nepřehlédněte

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

Do seriálu Charmed míří herec Eric Balfour, kterého můžete znát třeba ze seriálu Haven. Koho si ve druhé řadě zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás