Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Alastair Caine

Alastair Caine

Velice starý a mocný démon, otec Parkera a Huntera.

Sezóny 1
2018 - 2019

Alastor známý též jako Alistair Caine EnterprisesCaine je bývalým manželem Julie Wagner a je otcem Huntera a Parkera. Je prastarým a mocným démonem, který ve své smrtelné podobě pracuje jako ředitel společností Alistair Caine Enterprises a Morningstar Biotech. Navíc podporuje genetický ústav na Hilltownské univerzitě.

Tento démon se na první pohled jeví jako hodná osoba, ale ve skutečnosti dokáže být mazaný, manipulativní a netrpělivý. Má také schopnost přinutit ostatní dělat to, co chce. Tato jeho síla dokáže ovlivnit i ty nejmocnější čarodějky na světě a má opravdu velký dosah. Mimo to dokáže manipulovat s ohněm a vytvářet ohňové koule, je imunní vůči některým kouzlům a dokáže vycítit některé změny způsobené magií.

Hodně mu záleží na jeho nejstarším synovi, Hunetrovi. Kromě toho se snažil přivést do Hilltowne Zdroj všeho zla a připravoval svého syna Parkera, který je démonem jen napůl, na to, že se stane tím, do koho Zdroj vstoupí. Jejich rodina se tak měla stát nejmocnějšími démony v Podsvětí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E03: Unlucky Charmed

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Reklama

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama