Charmed (2018) Fiona Callahan

Fiona Callahan

Fiona Callahan

Sestra Charity, Harryho bývalá svěřenkyně.

Sezóny 1
2019 - 2019

Fiona Callahan je mladší sestrou Charity a bývalou svěřenkyní Harryho. Byla staršími uvězněna v Tartaru, jelikož se cítili být ohroženi, když se stala členkou Sarcany. V Tartaru se nacházela více jak deset let a vysvobodila ji z něj Jada díky relikvii známé jako kosa Tartaru.

Dle Harryho se Fiona svěřila jednomu smrtelníkovi, že má čarodějné schopnosti, což nakonec vedlo k tomu, že ji zavřeli do blázince, a ona tak začala věřit v to, že se zbláznila, než aby si připustila, že skutečně oplývá čarodějnými schopnostmi.


Věřilo se, že spáchala sebevraždu, dokud nebylo později Sarcanou odhaleno, že je naživu a že ji starší uvěznili v Tartaru. Fiona bývala kdysi nadšená, talentovaná ale i tvrdohlavá. Po osvobození z jejího vězení se však změnila a dala si za cíl zničit veškerou magii, jelikož věří, že jí právě ona zničila život.

Fiona je mocná čarodějka a dokáže vytvářet portály, díky kterým se může přenést na různá místa, jimiž můžou být i alternativní dimenze. Kromě toho oplývá telekinezí a stala se Strážkyní posvátného žáru, což je zdroj veškeré magie, díky čemuž se dokáže vyrovnat síle vyvolených čarodějek a díky čemuž je také nesmrtelná.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Witch Way Out

cz5%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás