Charmed (2018) Hunter Caine

Hunter Caine

Hunter Caine

Alastorův starší syn, nevlastní bratr Parkera.

Sezóny 1
2018 - 2019

Hunter Caine je Alastorovým nejstarším synem a nevlastním bratrem Parkera. Jedná se o mocného démona zabijáka, který sbírá DNA mocných čarodějek jako jsou např. starší nebo tři sestry. Pomáhá svému otci v plnění jeho plánů, aby ukázal, že je schopný démon.

Později se Hunter spolu se svým bratrem pokoušel pomoci naplnit vizi jejich otce, ve které do světa vypustí Zdroj všeho zla, aby se tak mohli zbavit tří nejmocnějších čarodějek na světě. Hunter je sadistický a má poněkud násilnou náturu.


Opovrhuje lidmi a jejich emocemi a užívá si znesvěcení hrobů. Vůči lidem, které zabil, necítí žádné výčitky. Navzdory tomuto svému chování je však odhodlaný plnit otcovy úkoly. Hunter se dokáže změnit na kteréhokoliv člověka se mu zachce, neboť je měnivcem.


Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Witch Way Out

cz5%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás