Charmed (2018) Temnonoš

Temnonoš

Temnonoš

Záhadný zabiják, který jde po třech čarodějkách.

Sezóny 1
2019 - 2020

Všichni světlonošové mají svého temnonoše. Temnonošové jsou vydestilováni z lidského organismu, aby vznikli světlonošové. Špatné části člověka, tedy temnonoš, jsou pak uzavřeny do nádobky a magicky zapečetěny, aby se nemohly jen tak dostat na svět a páchat zlo.

Světlonoši tedy představují dobro a temnonoši naopak zlo. Tento konkrétní temnonoš nepatří nikomu jinému než Harrymu. Říká si James nebo Jimmy a byl vypuštěn na svobodu díky Vivienne a Julianovi, jelikož je jejich pátrání po magii zavedlo do Skotska, kde byl uvězněn. Ti jej pak ovládali, aby pro ně hledal mocné magické tvory, které by mohla jejich organizace zkoumat. Takto temnonoš narazí i na tři nejmocnější čarodějky, které se snaží dostat pro své pány.


Vzhledem se naprosto podobá Harrymu, ale má trochu jinou osobnost, i když i ta se v určitých věcech podobá té světlonošově, jelikož kdysi oba bývali jedním člověkem. Stejně jako Harry i on cítí něco k Macy.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E10: Bruja-Ha

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás