Charmed (Čarodějky)
90/100 - 163×

Charmed(Čarodějky)

Tři spolubydlící sestry zavede spiritistická tabulka do podkroví, kde objeví starou rodinnou knihu kouzel. Když ji jednou přečtou, probudí tím dosud uspané čarodějnické schopnosti každé z nich: Prue ovládá telekinezi, Piper dokáže zastavit čas a Phoebe mívá jasnovidecké předtuchy. Díky nim mohou naplňovat svůj osud a chránit nevinné před sílami zla.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | The WB | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Holly Marie Combs (Piper Halliwell), Alyssa Milano (Phoebe Halliwell), Brian Krause (Leo Wyatt), Rose McGowan (Paige Matthews), Dorian Gregory (Darryl Morris), Shannen Doherty (Prue Halliwell), Julian McMahon (Cole Turner), Drew Fuller (Chris Halliwell), Ted King (Andy Trudeau), Kaley Cuoco (Billie Jenkins), Greg Vaughan (Dan Gordon), Karis Paige Bryant (Jenny Gordon), Rebecca Balding (Elise Rothman), Jennifer Rhodes (Penny Halliwell), James Read (Victor Bennett)


Cole Turner

Cole Turner

Půldémon Balthazar, který se zamiluje do Phoebe.

Sezóny 4
2000 - 2005

Cole Turner měl původně zabít mocné trio čarodějek, nicméně to nedokázal, protože se jeho lidská část zamilovala do Phoebe. Z Colea se proto stal silný spojenec čarodějek, jehož loajalita je však vždy a neustále zpochybňována.

(Cole to neměl vůbec lehké. Foto: The WB)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gabriel22

Vůbec nejlepší postava ze seriálu. Úplně top a jako Belthazor byl nejlepší – i když jeho bych dal jako samostatnou postavu. Třetí série nejlepší (hlavně díky němu, ale celkově se to tam vod 3. série parádně rozjelo).

5.2.2020 | 17:08:55
Jiri007

Colea jsem měl z mužskych postav za nejlepší, měl nejlepší vyvoj a jeho demonska strana byla dobrá a vždycky se snažil pomoct sam sobě nebo Phoebe, nejvtipnějši mi u Colea přišlo jak sebe sam zkoušel zabit.

redaktor
8.11.2019 | 10:35:18
Lucka29

Nejlepší postava v seriálu a jedna z nej vůbec :) Neměl odcházet :( Série s ním mě bavily nejvíc. Měl skončit na konci 4.série a pak se vrátit až v 7., Phoebe by mezitím měla jiné vztahy a pak se nakonec zpátky dala dohromady s Colem. Podle mě tam tvůrci nechtěli další dlouhodobý vztah jako u Piper a Lea. I když možná v seriálu už herec nechtěl účinkovat.

26.3.2019 | 8:15:06
Uzasna

jeden z nejlepších vývojů seriálových postav.

překladatel
19.3.2019 | 14:27:48
piperw

Má nejoblíbenější mužská postava. Škoda ho, ale zjevně byl oblíbený tak ho pořád vraceli :)

16.3.2019 | 18:27:36

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama