Charmed (Čarodějky)
90/100 - 163×

Charmed(Čarodějky)

Tři spolubydlící sestry zavede spiritistická tabulka do podkroví, kde objeví starou rodinnou knihu kouzel. Když ji jednou přečtou, probudí tím dosud uspané čarodějnické schopnosti každé z nich: Prue ovládá telekinezi, Piper dokáže zastavit čas a Phoebe mívá jasnovidecké předtuchy. Díky nim mohou naplňovat svůj osud a chránit nevinné před sílami zla.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | The WB | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Holly Marie Combs (Piper Halliwell), Alyssa Milano (Phoebe Halliwell), Brian Krause (Leo Wyatt), Rose McGowan (Paige Matthews), Dorian Gregory (Darryl Morris), Shannen Doherty (Prue Halliwell), Julian McMahon (Cole Turner), Drew Fuller (Chris Halliwell), Ted King (Andy Trudeau), Kaley Cuoco (Billie Jenkins), Greg Vaughan (Dan Gordon), Karis Paige Bryant (Jenny Gordon), Rebecca Balding (Elise Rothman), Jennifer Rhodes (Penny Halliwell), James Read (Victor Bennett)


Phoebe Halliwell

Phoebe Halliwell

Třetí nejstarší sestra, která jako první přijme poslání čarodějek.

Sezóny 8
1998 - 2006

Phoebe je ze všech sester tou nejproblematič­tější, avšak po získání schopností čarodějek zmoudří a opět se sblíží se svými sestrami. Kromě svého velkého zájmu o muže má zároveň zájem i o kouzelný svět, který chce odhalovat. Její původní schopností je předpovídání budoucnosti, poté ovládá schopnosti levitace a empatie.

(Phoebe si zároveň užila přeměny na jiné tvory. Foto: The WB)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Phoebe byla ze sester nejkrasnější ale jen když měla dlouhé vlasy a víc ji slušely blond, a jako pár s Colem byly pro mě nejlepší pár ikdyž jím to nevyšlo ale jen její síla mohla byt rožšířena trochu víc.

redaktor
7.11.2019 | 17:54:03
Lucka29

Asi nejoblíbenější ze sester :) I když od Cola nebyla už tak dobrá.. Jinak neskutečně krásná ženská, když jsem byla menší byl to můj vzor :)

26.3.2019 | 8:08:10
piperw

Co přišla o Cola, už to nebylo ono. Přesto je to po Piper ma oblibena sestra

16.3.2019 | 18:25:34

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama