Chicago Justice
80/100 - 5×

Chicago Justice

Seriál Chicago Justice je již čtvrtým seriálem z produkce Dicka Wolfa. Tentokrát se příběh zaměřuje na žalobce úřadu státního návladního v Chicagu. Peter Stone a jeho kolegové budou bojovat za spravedlnost v městské politice.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies)


S01E01: Fake

S01E01: Fake

Hasičská stanice 51 zareagovala na strašlivý požár skladu, ve kterém bylo zabito 39 lidí. To přivedlo chicagskou policii k lovu na pachatele. Teď s viníkem ve vazbě obviněným ze žhářství a hromadné vraždy je na Peteru Stoneovi a jeho týmu včetně hlavního vyšetřovatele Antonia Dawsona jít na scénu a přinést mír a odpověď mnoha rodinám a kamarádům obětí. V průběhu soudu se tým střetne se schopným obhájcem a musí jít proti riskantnímu přiznání, inkriminujícím důkazům a pochybnému motivu. Třetí a poslední část crossoveru, který začal v Chicago Fire (5×15) a pokračoval v Chicago P.D. (4×16).

1.3.2017
8 730 000
42 minut

Základní info:

Režie: Donald Petrie
Scénář: Michael S. Chernuchin
Herci: Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies), Jason Beghe (Hank Voight), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Taylor Kinney (Kelly Severide), Bradley Whitford (obhájce Albert Forest), Peter Coventry Smith (Dylan Oates), Julie Lauren (paní Oatesová), Teal Wicks (Joan Perry), Matt Mueller (Todd Anders), Tim Kazurinsky (soudce Emerson) a Tovah Feldshuh (soudkyně Danielle Melnicková), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tuzinho

Tento první díl se vyvezl ve slávě Chicago Fire a Chicago P.D. Advokátské „přetahování“ bylo však zajímavé, takže uvidíme, co další díly.

10.3.2017 | 10:25:33
MarKy95

Super. Čekání se vyplatilo, doufám, že i nadcházející díly budou alespoň z částí jako tuten. :) Chcago family. <3

6.3.2017 | 20:31:54

Filtr seriálů
Reklama