Chicago Justice
80/100 - 5×

Chicago Justice

Seriál Chicago Justice je již čtvrtým seriálem z produkce Dicka Wolfa. Tentokrát se příběh zaměřuje na žalobce úřadu státního návladního v Chicagu. Peter Stone a jeho kolegové budou bojovat za spravedlnost v městské politice.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies)


S01E05: Friendly Fire

S01E05: Friendly Fire

Když je muž nalezen smrtelně pobodaný ve svém domě, Nagelová a Antonio zjistí, že byl bývalý Navy SEAL, který psal knihu, který by prozradila pravdu o vysoce tajné misi. Stone je přesvědčený, že byl člen SEAL kvůli tomu zabit. Ale americké ministerstvo spravedlnosti do případu vstoupí a trvá na tom, že tenhle důkaz podléhá utajení, čímž ohrozí Stoneův případ. Když Stone vzdoruje Jefferiesovi a použije tajný důkaz, bude ho to stát práci?

19.3.2017
5 740 000
42 minut

Základní info:

Režie: Stephen Cragg
Scénář: Richard Sweren a April Fitzsimmons
Herci: Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies), Chris Mulkey (pan Nichols), Donny Boaz (Mike Soto), Joe Tippett (Jake Benjamin), Diandra Lyle (právník Mary Grazianová), Christopher Wiehl (obhájce James Olson), Kirsten Fitzgerald (soudkyně předběžného slyšení), Tim Kazurinsky (soudce Emerson), Daryl Edwards (soudce Bishop), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama