S01E02: iNO

S01E02: iNO

Dr. Manningová léčí 14letou dívku, která porodila a opustila dítě v uličce dva bloky od nemocnice. Dr. Charles a Reesoveová léčí ženu s falešnou diagnostikou demence, kterou změní na hydrocefalus. Dr. Halstead léčí pacienta, který tvrdí, že měl infarkt, což se ale změní v něco mnohem horšího a tým sester připravuje pro dr. Manningovou oslavu.

24.11.2015
7 610 000
41 minut

Základní info:

Režie: Fred Berner
Scénář: Stephen Hootstein
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), D.W. Moffett (Cornelius Rhodes), Caroline Lagerfelt (Carol Donovanová), Larry Pine (Tom Donovan), Susie Abromeit (Zoe Rothová), Aislinn DeButch (Erika Doughertyová) s Brian Geraghty (Sean Roman), Marina Squerciati (Kim Burgessová) a Annie Potts (Helen Manningová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních pět řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Reklama

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama