S01E18: Timing

S01E18: Timing

Dr. Rhodes se zdráhá informovat dr. Downeyho, že jeho rakovina jater se rozšířila do mozku a není léčitelná. Dr. Manningová a Reeseová se potýkají s novorozencem s mnoha zdravotními problémy. Sharon zjišťuje, že ji manžel opouští, dr. Choi se ptá dr. Charlese na radu ohledně papouška, kterého zachránil z domu „křečka“ a dostává překvapivý nápad a dr. Halstead otravuje April, aby šla na rentgen poté, co ošklivě spadla.

cz sk
17.5.2016
7 860 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael Waxman
Scénář: Diane Frolov a Andrew Schneider
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Gregg Henry (David Downey), Deron J. Powell (Tate Jenkins), Peter Mark Kendall (Joey Thomas), Brennan Brown (Sam Abrams), Jeff Hephner (Jeff Clarke), Marc Grapey (Peter Kalmick), Patti Murin (Nina Shoreová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E11: The Things We Thought We Left Behind

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu šesté a sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Na jaře proběhla změna v obsazení personálu pohotovosti

Na jaře proběhla změna v obsazení personálu pohotovosti

Hlavní obsazení seriálu zaznamenalo další změnu. Jeden z nových doktorů současné řady se s námi musel rozloučit. Ředitelka Goodwinová v téže době prosadila otevření nové gynekologické sekce na pohotovosti, takže se mezi personál přijal nový doktor, kterého můžeme znát z dřívějších řad.

Chicago svět

Nejoblíbenější postavy

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama