Chicago Med
91/100 - 45×

S02E07: Inherent Bias

S02E07: Inherent Bias

Do nemocnice dorazí starý přítel ředitelky Sharon. Dr. Choi a Dr. Manning se ho snaží zachránit, ale vypadá to jako ztracený případ. Jejich přístup však rozhodí Sharon, která nechce ztratit svou dávnou lásku. Mezitím se Noah a Dr. Halstead snaží rozjet společnou byznys, a April se zasnoubí.

cz sk
3.11.2016
6 830 000
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Waxman
Scénář: Stephen Hootstein a Danny Weiss
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Robert Gossett (Reggie Dixon), Mekia Cox (Robin Charlesová), Deron J. Powell (Tate Jenkins), Roland Buck III (Noah Sexton), Patti Murin (Nina Shoreová), Nick Marini (Danny Jones) a Sophia Bush (Erin Lindsayová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E17: If You Love Someone, Set Them Free

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama