Chicago Med
91/100 - 45×

S02E16: Prisoner's Dilemma

S02E16: Prisoner's Dilemma

Doktorka Manning řeší těžký případ těhotné ženy, která je pět let v kómatu. Doktorka Reese se vydá na studijní návštěvu psychiatrického zařízení, kde se jí snaží jedna pacientka přesvědčit, že tam nepatří. Doktor Choi, April a Clarke váhají, co provést se ženou, která ve svém žaludku pašovala kokain.

cz sk
9.3.2017
6 290 000
42 minut

Základní info:

Režie: Laura Belsey
Scénář: Joseph Sousa
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Ato Essandoh (Isidore Latham), Jeff Hephner (Jeff Clarke), Roland Buck III (Noah Sexton), Brennan Brown (Sam Abrams), Jenny Bacon (Angela Azenová), Doris Morgado (Zulmira Céspedesová), Morgan Lily (Nancy Leighová), Jürgen Hooper (Jason Wheeler) a Sophia Bush (Erin Lindsayová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E17: If You Love Someone, Set Them Free

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama