Chicago Med
91/100 - 45×

S02E21: Deliver Us

S02E21: Deliver Us

Doktoři Rhodes a Manningová se starají o těhotenskou pacientku, jejíž plod je léčbou na dceřinu rakovinu. Mezitím doktor Charles nechá provést Reeseovou psychiatrické hodnocení jeho dcery Robyn a strká nos do celé procedury. A dr. Choi je drsný na bratra April, Noaha, když si má vybrat rezidenturu.

cz sk
27.4.2017
6 040 000
43 minut

Základní info:

Režie: Holly Dale
Scénář: Jeff Drayer a Joseph Sousa
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Mekia Cox (Robin Charlesová), Roland Buck III (Noah Sexton), Eddie Jemison (Stanley Stohl), Patti Murin (Nina Shoreová), Cassie Beck (Gayle Parksová), Madison Dirks (Matt Parks), Callie McClincy (Leah Parksová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E17: If You Love Someone, Set Them Free

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama