S03E09: On Shaky Ground

S03E09: On Shaky Ground

Doktor Choi a April zavolají na sociálku, když zjistí, že rodina pacienta může být násilnická. Doktoři Manningová a Halstead se neshodnou ohledně vedení rodiny, která řeší předčasně narozené dítě. Na dr. Rhodese je naléháno, aby provedl riskantní operaci mentorovi dr. Bekkerové a světově proslulému chirurgovi, dr. Marvinu Jaffreyimu. Mezitím se doktorka Reeseová přidá k doktoru Charlesovi na cestě do vězení Cook County.

cz
7.2.2018
7 360 000
43 minut

Základní info:

Režie: Donald Petrie
Scénář: Joseph Sousa a Danny Weiss
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Norma Kuhling (Ava Bekkerová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Malcolm McDowell (Marvin Jaffrey), Ato Essandoh (Isidore Latham), Brennan Brown (Sam Abrams), James Vincent Meredith (Barry Vaughn), Callie Johnson (Joanna Harrisová), Japhet Balaban (Edgar Harris), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních šest řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama