Chicago Med
91/100 - 45×

S04E06: Lesser of Two Evils

S04E06: Lesser of Two Evils

Doktoři Manningová a Halsread jsou skeptičtí ohledně pacientových zranění, když je oběť automobilové nehody přivezena do nemocnice. Ethan a April mají problém s porozuměním Emilyině oddanosti příteli, a to i navzdory nedávnému vývoji. Will a Natalie spojí síly na jejich společné bakalářské oslavě.

cz sk
1.11.2018
7 770 000
43 minut

Základní info:

Režie: Martha Mitchell
Scénář: Safura Fadavi a Meridith Friedman
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Norma Kuhling (Ava Bekkerová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Deidre Goodwin (Jeanette Phillipsová), Arnell Powell (John Phillips), Ekaterina Zalitko (Daria Carsonová), Christian Campbell (Adam Carson), Arden Cho (Emily Choiová), C. S. Lee (Bernard Kim), Nate Santana (James Lanik), Colby Lewis (Terry McNeal), Judaea (Gabby Phillipsová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E17: If You Love Someone, Set Them Free

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama