S05E02: We're Lost in the Dark

S05E02: We're Lost in the Dark

Během bouřlivé noci vypadne v Gaffney proud. Doktoři Marcel a Sexton jsou nuceni operovat při tmě, dr. Manningová je uvězněna ve výtahu s pacientem, kteří potřebuje nutně operaci a dr. Choi trénuje novou skvadru rezidentů. Doktor Halstead, Maggie a Sharon se starají o několik studentů, kteří mají časté záchvaty a uvažují, že by se mohlo jednat o nákazu.

cz sk
3.10.2019
7 670 000
43 minut

Základní info:

Režie: Alex Chapple
Scénář: Jeff Drayer
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Yaya DaCosta (April Sextonová), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Brian Tee (Ethan Choi), Dominic Rains (Crockett Marcel), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Jesse Spencer (Matthew Casey), Roland Buck III (Noah Sexton), Molly Bernard (Elsa Curryová), Ian Harding (Phillip Davis), Nate Santana (James Lanik), Randy Flagler (Capp), Allison Wick (Lacey Wilson), Nick Ivey (student medicíny Steve), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních pět řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Reklama

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama