S07E08: Just as a Snake Sheds Its Skin

S07E08: Just as a Snake Sheds Its Skin

Dylanova loajalita k Med a policejnímu oddělení je postaven výzvě, když starý rodinný přítel a policista veterán začne vykazovat podezřelé chování. Každoroční náhodné testování na drogy ohrozí doktorovu kariéru. Ethan se snaží použít na pacienta riskantní metodu ze staré školy. Will pomáhá Stevie s hledáním její matky.

cz sk
11.11.2021
6 460 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael Berry
Scénář: Safura Fadavi a Meridith Friedman
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Brian Tee (Ethan Choi), Dominic Rains (Crockett Marcel), Kristen Hager (Stevie Hammerová), Guy Lockard (Dylan Scott), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Steven Weber (Dean Archer), Sarah Rafferty (Pamela Blakeová), Johanna Braddy (Avery Quinnová), Curtiss Cook (poručík Reginald Scott), Asjha Cooper (Vanessa Taylorová), Bonita Friedericy (Terri Hammerová), Billy Malone (Joe Scaramella), Michael Rady (Matt Cooper), Angela Wong Carbone (Jessa Rinaldiová), Lorena Diaz (Doris), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních pět řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Reklama

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama