S07E09: Secret Santa Has a Gift for You

S07E09: Secret Santa Has a Gift for You

Výsledek Willova vyšetřování těžce dolehne na jeho mysl, když pracuje s Dylanem na záchraně čtyřměsíčního pacienta. Stevie a Vanessa se trápí s udržením svých tajemství. Crockett a Blakeová spolupracují s Abramsem na záchraně pacienta, který potřebuje transplantaci ja­ter.

cz sk
9.12.2021
6 590 000
43 minut

Základní info:

Režie: Nicole Rubio
Scénář: Diane Frolov a Andrew Schneider
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Dominic Rains (Crockett Marcel), Kristen Hager (Stevie Hammerová), Guy Lockard (Dylan Scott), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Steven Weber (Dean Archer), Sarah Rafferty (Pamela Blakeová), Johanna Braddy (Avery Quinnová), Brennan Brown (Sam Abrams), Asjha Cooper (Vanessa Taylorová), Marc Grapey (Peter Kalmick), Michael Rady (Matt Cooper), Hannah Barefoot (Eve Bennettová), Angela Wong Carbone (Jessa Rinaldiová), Bertila Damas (Isabel Carmonaová), Freddie Lee Fleming Jr. (Seth Hodges), Stephen Friedrich (Kyle Liddell), Torrey Hanson (Roger Flanagan), Aimé Donna Kelly (Molly Hodgesová), Connor McNamara (Rick Bennett), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních pět řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Reklama

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama