Chicago Med
91/100 - 45×

S08E06: Mama Said There Would Be Days Like This

S08E06: Mama Said There Would Be Days Like This

Crockett se přizpůsobí své nově nabyté slávě, když pomůže Willovi léčit místní majitelku restaurace. Ethan, Charles a Goodwinová pomáhají nové matce, která se obává, že ublíží svému dítěti. Maggie a Vanessa se střetnou s pacientem toužícím vrátit se do práce.

cz sk
3.11.2022
6 580 000
43 minut

Základní info:

Režie: Timothy Busfield
Scénář: Gabriel L. Feinberg a Lily Dahl
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Brian Tee (Ethan Choi), Dominic Rains (Crockett Marcel), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Jessy Schram (Hannah Asherová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Steven Weber (Dean Archer), Sasha Roiz (Jack Dayton), Usman Ally (Samir Baqri), Asjha Cooper (Vanessa Taylorová), Devin Kawaoka (Kai Tanaka-Reed), Kelley Mack (Penelope Jacobsová), Natalija Nogulich (Maria Piscottaová), Johnny M. Wu (Randall Shentu), Jaye Ladymore (Caitlin Millsová), Julian Parker (Steve Mills), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E17: If You Love Someone, Set Them Free

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama