Chicago Med
91/100 - 45×

S08E08: Everyone's Fighting a Battle You Know Nothing About

S08E08: Everyone's Fighting a Battle You Know Nothing About

Will, Crockett a Justin Lieu (nový rezident prvního ročníku) se snaží usnadnit výměnu orgánů. Hannah a Nellie pomáhají oběti sexuálního napadení. Ethan a Archer ošetřují pacienta, jehož případ by mohl odhalit podvodného lékaře. Grant a Maggie se vydají na cestu po vzpomínkách.

cz sk
17.11.2022
6 730 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jonathan Brown
Scénář: Meridith Friedman a Gabrielle Fulton Ponder
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Brian Tee (Ethan Choi), Dominic Rains (Crockett Marcel), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Jessy Schram (Hannah Asherová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Steven Weber (Dean Archer), Sasha Roiz (Jack Dayton), Marc Grapey (Peter Kalmick), Alberto Rosende (Blake Gallo), Ivan Shaw (Justin Lieu), Wayne T. Carr (Grant Young), Dani Oliveros (Gloria Reyesová), Lilah Richcreek Estrada (Nellie Cuevasová), Michele Vazquez (Danielle Shawová) a Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E17: If You Love Someone, Set Them Free

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejoblíbenější postavy

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama